مدیتیشن و انرژی مثبت

مدیتیشن و انرژی مثبت


قابلیتهای انرژی مثبت:

انسان همانگونه که از محیط اطراف خود انرژی میگیرد، به همان اندازه هم از خود به محیط اطراف و اطرافیانش انرژی ساطع میکند و آنها را درگیر انرژی مثبت و منفی خود میکند. پس بهتر آن  است که این انرژی ساطع شده از جانب فرد انرژی مثبت باشد، چرا که انرژی از هر نوع آن دوباره به خود انسان بازمیگردد. به این معنی که اگر یک شخص انرژی مثبت از خود به طرف مقابلش هدیه دهد آن انرژی به خود آن شخص اول بازمیگردد، برای مثال اگر من زمانی که با دوستم هستم بخندم، خاطرات خوب تعریف کنم و از موفقیتها و شادی­های زندگی­ام به او بگویم او نیز ناخودآگاه خواهد خندید، از شادی من شاد خواهد شد، و این حال خوب خود را به من نیز منتقل خواهد کرد. حال اگرچه در حضور او گریه کنم و از بدبختی های خود بگویم، او نیز خواه ناخواه ناراحت شده و اشک میریزد و این باعث میشود حال بد من، دو چندان بدتر شود.

یک مثال دیگر اینکه وقتی در خلوت خود به اتفاقات خوب زندگی مان فکر میکنیم لبخندی محو و رضایت بخش بر گوشه لبمان ظاهر میشود، اما وای از روزی که بخواهیم به رخدادهای بد و اندوهبار بیاندیشیم، تا جایی پیش میرویم که اشک از گوشه چشممان نیز سرازیر میشود.

مدیتیشن و انرژی مثبت

مدیتیشن و انرژی مثبت

 

دستیابی به موفقیت با انرژی مثبت:

در دوره موفقیت شما خواهید آموخت که چگونه با راههای ساده و پیش پا افتاده انرژی های خود را به تمامی تبدیل به انرژی­های مثبت نمایید و آرامش خود را در هر زمانی بازیابید. به این شکل حال همیشه خوب شما، آرامش را به شما و اطرافیانتان بازمیگرداند و شما را در مسیر نیل به موفقیت نامحدود و بیشمار قرار میدهد. از این پس شما تنها به کارها و رخدادهای مثبت خواهید اندیشید. در واقع به نوعی مدیتیشن خواهید کرد، ناملایمات را کنار زده و بهشت گم شده­ی خود را پیدا میکنید و دست به جذب انرژی مثبت میزنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *