ویژگی­های ذهن مثبت :

برای مثبت اندیشی باید ذهن مثبت داشت و برای داشتن ذهن مثبت نیز باید عادات خود را به عادات موفقیت­آمیز تغییر داد. عادات طبق تکرارهای کوچک و پی در پی ایجاد میشوند و ما برای داشتن عادتهای موفقیت­آمیز باید آنها را مدام تکرار کنیم تا در ما نهادینه شده و تبدیل به یک عادت رفتاری در ما شود. عادتهای موفقیت­آمیز که باعث ایجاد ذهن قوی در ما میشوند میتوانند در مسیری که ما از آن استفاده میکنیم به کمک ما بیایند. از جمله این روشها کسب ثروت و موفقیت مالی میباشد. رسیدن به هر آنچه که آرزو نامیده میشود و جزو خواسته های ماست نیز از موارد دیگر ذهن مثبت است.

داشتن آرامش در زندگی و خنده بر روی لب هم میتواند جزو این موارد محسوب شود. همه­ی اینها و بسیاری موفقیت­های نامحدود دیگر، نیازمند داشتن یک ذهن مثبت است؛ گرچه به نظر میرسد که باید گفت نتیجه­ی مستقیم داشتن یک ذهن مثبت است. هیچ نوعی از تکنولوژی و علم در جهان، قدرتی را که ذهن انسان در خود جای داده، درون خود ندارد. پس برای رسیدن به هر نوع موفقیت چاره­ای جز یافتن ذهن خوب نداریم که مثبت اندیشی را به شما هدیه خواهد داد و انرژی مثبت بسیار بالایی با خود به همراه خواهد داشت.

ویژگی های ذهن مثبت

ویژگی های ذهن مثبت

 

ذهن ثروت ساز نتیجه­ی مستقیم ذهن مثبت:

شما در دوره­ی ذهن ثروت ساز، رسیدن به یک ذهن ایده عال را خواهید آموخت و از این رهگذر این توانایی در شما ایجاد خواهد شد تا به هر نوع موفقیتی که تا دیروز آرزویی دست نیافتنی قلمداد میشد، دست پیدا کنید و به موفقیتهای نامحدود از جمله کسب ثروت نائل شوید. شما با داشتن یک ذهن خوب، راز قانون جذب را خواهید آموخت و از این پس هر چه را که بخواهید با اصولی که یاد میگیرد به سمت خود جذب میکنید و در مقابل، بدیها و ناخشنودیها را، و هر آنچه که باعث آزار شما میشود را از خود میرانید و دور میکنید، از این رو همیشه شکرگزار خواهید بود و لذتی واقعی از زندگی خود خواهید برد، همچنین شادی و نشاط را به اطرافیان خود هدیه خواهید داد. انگیزشی که از این پس برای یک زندگی هدفمند در شما ایجاد میشود، قدرت انجام هر کاری را به شما خواهد بخشید.

 

منبع

http://wealthymind.com.au/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *