چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟


ذهن مثبت

قبل از پرداخت به اصل موضوع مقاله لازم است نکته‌ای را به عرض مخاطبین محترم برسانم که از این قرار است:

چنانچه در پی استفاده از قانون جذب هستید با ایجاد یک ذهنیت مثبت شروع کنید تا بتوانید انرژی مثبت فرستاده و بعد از آن نسبت به اهداف خود اقدام کرده و با نگاه خوب و مناسب با مشکلات مقابله کنید.

در ادامه 2 راه استفاده از این قانون را بررسی می‌کنیم:

1.ایجاد یک ذهنیت مثبت:

برای نیل به یک ذهن مثبت لازم است که اقداماتی را انجام داده تا بتوانیم با داشتن یک ذهن سالم و مثبت اندیش از قانون جذب استفاده کرده و این قانون را به خدمت خود بگیریم و از قانون مذکور در جهت رسیدن به اهداف خود استفاده کنیم پس با ما همراه باشید.

الف-تمرکز:

بهتر است برای استفاده از قانون جذب بر روی آنچه که در زندگی می‌خواهید تمرکز کرده و به اندیشیدن در مورد کمبود‌ها بپرهیزید.

به عنوان مثال به اتومبیل قدیمی و خراب خود فکر نکنید و به جای آن خود را در حال رانندگی اتومبیل جدید تصور کنید و تمرکز خود را بر آنچه که می‌خواهید وارد زندگی شما شود قرار دهید. در‌واقع شما با این کار این پیام را به جهان ارسال می‌کنید که در انتظار وقوع اتفاقات خوبی هستید.

در‌حقیقت براساس قانون جذب شما به آنچه که فکر می‌کنید آن را طلب کرده و می‌خواهید آن چیز در زندگی شما به وقوع بپیوندد به عنوان مثال اگر فکر کنید که ای کاش اتومبیلی داشتم که تمام وقت خراب نمی‌شد  با این کار شما هنوز هم روی اتومبیل قدیمی خود تمرکز می‌کنید و نه یک خودروی جدید و یا در مثال دیگری خود را تصور کنید که برای کسب نمره خوب در پایان ترم سخت مطالعه کرده و به این امر دست می‌یابید.

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

 

ب-خواسته‌های خود را با استفاده از علامت‌های مثبت یادداشت کنید:

کاغذی را برداشته و در آن افکار مثبت  و همچنین خواسته‌های خود را نوشته و هر‌یک از این خواسته‌ها را که مثبت می‌دانید با علامت تیک مشخص کنید.

نکته‌ای که حائز اهمیت است این است که سعی کنید همیشه این خواسته‌ها را با کلمات منفی مانند نه ذکر نکنید. به عنوان مثال ننویسید من نمی‌خواهم شغل خود را از دست بدهم.این کار در قانون جذب مضر است.

در‌واقع شما باید مواظب افکار و خواسته‌های خود باشید به عنوان مثال شما با استفاده از جمله من نمی‌خواهم شغل خود را را از دست بدهم در حال ارسال کلمه از دست دادن بوده در صورتی که  با صرف جمله من می‌خواهم برنده شوم در حال ارسال کلمه برنده شدن هستید.

آنچه که از قانون جذب استنباط ‌می‌شود این است که براساس این قانون، جهان هستی  و یا آینده بر اساس آن کلماتی که ما ارسال می‌کنیم شکل می‌گیرد و نه با نیتی که در پشت این سخنان نهفته است.

 

آرزو‌ها و رویا‌ها

آرزو‌ها و رویا‌ها

پ-آرزو‌ها و رویا‌های خود را دست یافتنی تصور کنید:

چشمان خود را بسته و به رویا‌های دوست‌داشتنی و مثبت فکر کنید و آن‌ها را در عالم واقع تجسم کنید و با این کار فرکانس مثبت را به عالم گیتی ارسال ‌کنید.

به عنوان مثال تصور کنید که استعداد‌های خود را نشان داده و به موقعیت شغلی مناسب خود دست یافتید یا در اتومبیل جدید و مورد نظر خود سوار شده و به محل کار می‌روید.

این کار را هر روز انجام دهید تا به وسیله این کار هدف خود را مستحکم‌تر کرده و یک قدم خود را به رویا‌های خود نزدیک‌تر کنید.

قانون جذب قانونی پیچیده است که ما می‌توانیم با به کارگیری این قانون به امیال و خواسته‌های خود برسیم.

 

همیشه تصور کنید خود را که به موفقیت مالی یا موفقیت نامحدود دست یافته‌اید به عنوان مثال خود را تصور کنید که در شغلی که به آن اشتغال دارید پیشرفت کرده و به ارتقا شغلی مورد نظر رسیده‌اید.

ج-برای داشته‌های خود شکرگزار باشید:

در شکرگزاری راز عجیبی پنهان است در‌واقع قدردانی برای آن چیز‌هایی که در زندگی داریم به ما کمک می‌کند نسبت به زندگی خود احساس بهتری کرده که این کار برای داشتن ذهنیت مثبت به ما کمک می‌کند و ما در‌ حقیقت ارتعاش مثبت از خود تولید کرده و یک قدم به داشتن ذهن مثبت اندیش نزدیک‌ می‌شویم.

به عنوان مثال هر روز بگویید خدایا شکرت که فلان چیز را در زندگی به من هدیه کرده‌ای یا از مردم بابت چیز‌هایی که به ما هدیه کرده‌اند تشکر کنیم.

برگه‌ای کاغذ برداشته و لیستی را مبنی بر سپاسگزاری از خدا و تشکر از اطرافیان از داشته‌های خود تنظیم کنید.

3 چیز را از داشته‌های خود انتخاب کرده و هر روز صبح بعد از بیدار شدن از خواب از خدا بابت داشتن آن‌ها تشکر کنید این کار به ما کمک می‌کند تا روز خود را با روحیه  خوب شروع کنیم. براساس قانون جذب این کار نیز در رسیدن به ذهن مثبت اندیش به ما کمک می‌کند.

آرزو‌ها و رویا‌ها

آرزو‌ها و رویا‌ها

 

2- اقدام کوچک:

بعد از آنکه  براساس قانون جذب به داشتن یک ذهن مثبت دست یافتیم وقت انجام دادن اقدامات کوچک در راه رسیدن به این تصورات است بله انجام اقداماتی کوچک که ما توانایی انجام آن‌ها را داریم.

به عنوان مثال ما می‌توانیم تابلویی را در اتاق خواب خود قرار داده و دست نوشته‌های خود و یا تصاویری از چیز‌هایی که می‌خواهیم را از مجلات بریده و بر روی تابلو مورد نظر نصب کنیم.

 

آرزو‌ها و رویا‌ها

آرزو‌ها و رویا‌ها

سپس هر روز به آن نگاه کنید و توجه داشته باشید که تابلو را در محلی نصب کنید که بتوانید در روز بار‌ها آن را مشاهده کنید.این کار نیز به استفاده از قانون جذب کمک می‌کند.

نتیجه‌گیری:

در این مقاله کوتاه ابتدا تعریفی از قانون جذب ارائه کرده و سپس به بررسی 2 راه برای استفاده از قانون جذب پرداختیم.چنانچه بیان شد استفاده و بهره‌برداری از قانون جذب امری پیچیده است که نیاز به آموزش‌های تخصصی دارد و برای نیل به این هدف ما شما را با سایت vdziba.comآشنا می‌کنیم.

مجموعه مذکور با برگزاری دوره‌های تخصصی از جمله دوره‌ای تحت عنوان دوره ورود به دنیای زیبا‌تر و یا دوره ذهن ثروت‌ساز در زمینه‌های انگیزشی و قانون جذب فعالیت کرده و می‌تواند شما را برای آشنایی با این مباحث یاری کند.

همچنین این مجموعه با ساخت اپلیکیشنی این محصولات را برای فروش به شما عزیزان عرضه می‌کند.

به امید اینکه این مقاله برای درک بهتر قانون جذب برای شما مخاطبین محترم مفید واقع شود.

اینستا گرام ما را دنبال کنید 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *